Запорізький будівельний фаховий коледж запрошує!!!

з 27 липня по 25 серпня 2022 року проходить прийом заяв і документів на денну форму навчання на базі БЗСО (9 класів). Заяви приймаються на контрактну форму навчання.
Для вступників з особливе небезпечних територій можливе переведення на бюджет.

 

 УВАГА! 

Для реєстрації електронних кабінетів потрібно знати:

серію, номер документа про освіту та дату його видачі.

 

Для підтвердження «сільського коефіцієнту» потрібна 

Довідка про реєстрацію місця проживання особи 

або 

Витяг з реєстру територіальної громади, сформований на порталі Дія.

 Бажано мати фото особи в електронному вигляді розміром до 1 МБ чіткої якості на світлому фоні для завантаження в електронний кабінет.

   

ГАРЯЧА ЛІНІЯ МІНОСВІТИ

(безкоштовно)

0 800 50-45-70

(пн-чт 9:00-17:00; пт 9:00-16:00; 

сб-нд вихідний)

15-45

Для осіб з тимчасово окупованих територій:

0 (800) 50-44-25

Щодо технічних консультацій з питань реєстрації електронних кабінетів:

+38(067)551-24-74

+38(093)342-38-63

+38(095)281-13-54

Запитання щодо вступних випробувань

+38(095)903-95-10

 

Для подання електронної заяви до Запорізького будівельного фахового коледжу потрібно спочатку створити електронний кабінет  (для створення кабінету потрібна власна електронна поштова скринька або перевірити доступ до існуючої. Важливо пам’ятати, що скриньки не повинні бути відкриті на доменах RU).

Реєстрація електронних кабінетів 9 кл

 

Інформація для абітурієнтів

ВСТУП 2022

 

Благодійний концерт для переселенців!

Всесвітній день вишиванки!!!

 

 

   

Алгоритм дій у разі виявлення короновірусної інфекції COVID-19 у здобувачів освіти та працівників коледжу

 

 Заходи по запобіганню занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 – nCoV

Заходи по запобіганню занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 – nCoV

 

        

 

 

 

 Наш коледж

Запорізький будівельний коледж є правонаступником Запорізького будівельного технікуму, який був створений у 1930 році постановою № 237 ЦВК і РНК СРСР від 23 липня 1930 р. та перейменований у коледж наказом Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» від 30 листопада 2007 р. № 47.

Коледж-вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, у якому здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (при наявності відповідної ліцензії –бакалавра) за кількома спорідненими спеціальностями, має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Коледж заснований на державній формі власності, був підпорядкований Українській державній будівельній корпорації «Укрбуд» згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 1991 р. №65 «Про створення Української державної будівельної корпорації», яка є правонаступницею колишнього Міністерства будівництва УРСР. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2011р. №283-р переданий до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Сьогодні коледж готує молодших спеціалістів з восьми спеціальностей на денній та заочній формі навчання.

 

 

 

                  

Я МАЮ ПРАВО!

Щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА     Stop Sexting     Припиніть страшувати дитину

Повідомляємо контактну інформацію про інспектора поліції по Вознесенівському району, до якого у разі необхідності можна звертатися за консультацією: Капітан поліції Ладатко Андрій Миколайович, інспектор сектору ювенальної превенції Запорізького районного управління поліції ГУНП у Запорізькій області.

Запорізьке районне управління поліції, Відділ поліції №1, вул. Возз’єднання України, 32. 

Телефон: (0612) 32-55-33

Капітан поліції Ладатко Андрій Миколайович, інспектор сектору ювенальної превенції Запорізького районного управління поліції ГУНП у Запорізькій області.

Повідомляємо контактну інформацію про інспектора поліції по Вознесенівському району, до якого у разі необхідності можна звертатися за консультацією: Капітан поліції Ладатко Андрій Миколайович, інспектор сектору ювенальної превенції Запорізького районного управління поліції ГУНП у Запорізькій області.  Запорізьке районне управління поліції, Відділ поліції №1, вул. Возз’єднання України, 32.   Телефон: (0612) 32-55-33  Капітан поліції Ладатко Андрій Миколайович, інспектор сектору ювенальної превенції Запорізького районного управління поліції ГУНП у Запорізькій області.