Запорізький будівельний фаховий коледж запрошує!!!

Інформація про вступ:

перелік документів для вступу

строки вступу 

Консультації щодо вступу за телефоном - 067 300 58 30

 

 

Реєстрація на День відкритих дверей Запорізького будівельного фахового коледжу 

 

Посилання на День відкритих дверей  -  Google Meet

 Для отримання оперативної інформації щодо вступу

приєдуйтесь до на нашої спільноти у телеграм-каналі ВСТУП -2024 

 

У нашому коледжі пройшла особлива акція під назвою Голоси дітей, присвячена пам`яті маленьких українців, чиє життя було трагічно обірване війною. Ця подія стала символом скорботи та надії, об`єднавши студентів і викладачів у спільному бажанні згадати невинні душі, які стали жертвами конфлікту.

24 квітня 2024 року в Запорізькому будівельному фаховому коледжі була проведена онлайн-олімпіада з креслення.

11 квітня 2024 року здобувачі освіти 1 курсу під керівництвом викладача біології і екології Христини Кротенко відвідали Музей води Аквія.

22 березня 2024 року на біологічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу, присвяченого Всесвітньому дню води

21 березня - Всесвітній день Землі

Щороку 21 березня, за сприяння Міжнародної федерації геодезистів, святкують Всесвітній день геодезиста

 

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Саме в цей день вже втретє студентська спільнота фахових коледжів Запорізької області, військовослужбовці, представники ГО «Наші мрії» та Запорізької філії обласного Центру зайнятості підтримає ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ – патріотичну акцію, що єднає запорізьку молодь і захисників України.

З 15 березня 2024 року, у здобувачів освіти другого курсу розпочалась 6-тижнева геодезична навчальна практика

 

НМЦВФПО_

Єднаймо_душі_словом_Кобзаря

Викладачі і студенти Запорізького будівельного фахового коледжу вітають усіх, хто знає, шанує і розуміє  силу і могутність українського слова.

 

Міжнародний день рідної мови!

   

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

   

Благодійна акція Твори добро

 

У неділю, студенти Запорізького будівельного фахового коледжу взяли участь у благодійній акції Твори добро.  Цього разу група студентів відправилася в притулок для собак Дай Лапу Друже, щоб надати свою допомогу та підтримку.

 

 

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.Проголошення Соборності 22 січня 1919 року, коли Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в соборну державу, увінчало прагнення до єднання українців, розділених кордонами тогочасних імперій. Ця подія повністю руйнує твердження російської пропаганди, буцімто українські землі вперше об’єднав Сталін у 1939 році.Упродовж багатьох десятиліть Акт злуки залишався ідеи‌ним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу. Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року питання єдності украі‌нськоі‌ націі‌ в украі‌нськіи‌ політичніи‌ думці вже ніколи не ставилося під сумнів.На початку ХХ століття українці об’єдналися після падіння імперій.Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Соборність – мета Перемоги.   За даними Українського інституту національної пам`яті.

Наша єдність- наша зброя

Для отримання оперативної інформації щодо вступу приєдуйтесь до на нашої спільноти у телеграм-каналі ВСТУП -2024

Реєстрація на День відкритих дверей Запорізького будівельного фахового коледжу 

День відкритих дверей онлайн, Google Meet

19 грудня 2023 року о 13.00 в режимі онлайн на платформі ZOOM відбулося методичне об`єднання викладачів математики, інформатики та комп’ютерної техніки фахових коледжів Запорізької області, на якому були присутні викладачі математики, інформатики та комп’ютерної техніки ЗБФК, а саме Чубач Н.І., Татарінцева В.В., Ремига О.О., Москвіна О.В.

 

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України No872/2014 від 13.11.2014 року. 

Благодійна акція до дня ЗСУ.

Проєкт-присвята від студентів Запорізького будівельного фахового коледжу з метою підтримки ЗСУ та збору коштів на потреби захисників нашого краю. Запрошуємо усіх небайдужих і свідомих мешканців міста переглянути проєкт-присвяту. 
Донатьте, як це робимо ми, бо кожна ваша гривня наближає перемогу України!


Картка банки: 5375411212681162

Банка https://send.monobank.ua/jar/2sRicVHubH


Усі зібрані кошти будуть передані на потреби військових, про що буде прозвітовано додатково. І нехай наш, навіть мінімальний внесок, стане частиною великої справи, бо кожна наша гривня наближає перемогу України!

 

Запорізький будівельний фаховий коледж долучився до акції зі збору окопних свічок для наших воїнів, яку організував обласний центр патріотичного виховання молоді.

29 листопада 2023 року о 1400 відбулось засідання Обласного методичного об’єднання викладачів інженерної та комп’ютерної графіки фахових коледжів Запорізької області з використанням сервісу Google Meet.

Модератором заходу став Запорізький будівельний фаховий коледж.

8.11.2023 р. на кафедрі «Електричні машини» НУ «Запорізька Політехніка» за участю здобувачів освіти Запорізького будівельного фахового коледжу спеціальності 144 Теплоенергетика відбувся навчальний семінар від провайдера енергоефективних технологій компанії Danfoss.

6 листопада 2023 року здобувачі освіти Запорізького будівельного фахового коледжу спеціальності 144 Теплоенергетика зустрілись з керівником ТОВ «ВЕЛОН» Андрієм Барбашовим на тему «Енергоощадні вентильовані фасади»

 

Вітаємо переможців І етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходив 25.11.23 р. у  Запорізькому будівельному фаховому коледжі, Анну Лежибокову (БД1-22), Марину Лебідь (БД 1-23), Мілану Бевзелюк (Б1-23). Бажаємо дівчатам успіхів на обласному етапі конкурсу, творчих і цікавих завдань, у яких вони продемонструють здатність до критичного мислення, творчі здібності, належне володіння художнім словом та грамотність.  Натхнення, розуміння краси художнього слова та успіхів! Нехай у чесній боротьбі переможуть найсильніші!

11 листопада 2023 року 0 10.00 у Запорізь

у будівельному фаховому коледжі стартував І етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який сприяє піднесенню престижу української мови серед молоді, вихованню поваги і пошани до рідного слова

 ком

Студенти коледжу прийняли участь у ІІІ (обласний) етапі Спортивних Ігор України з шахів серед здобувачів освіти фахової передвищоїї освіти.

У Запорізькому будівельному фаховому коледжі пройшов  флешмоб до Дня української писемності і мови, який у цьому році Україна відзначає 27 жовтня.  Здобувачі освіти І і ІІ курсу написали найважливіші слова українською, які йдуть від серця, вселяють віру у перемогу, надихають на творчу працю заради мирного майбутнього.

                    

До уваги працівників коледжу та здобувачів освіти! Українське Радіо запрошує всіх українців і тих, хто знає або тільки вивчає українську мову, долучитися до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023, який відбудеться у День української писемності та мови — 27 жовтня.  Цьогоріч Радіодиктант називатиметься "Дороги України". Авторкою тексту Радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі "Довбуш" Олексій Гнатковський. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. Особливо важливо зараз об`єднати всіх наших земляків: тих, хто був змушений покинути свої домівки й виїхати за кордон, тих, хто лишився, попри небезпеку, й тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях. Закликаємо долучитися до Радіодиктанту всіх, хто може знайти безпечне місце і написати разом із тисячами людей по всьому світу Радіодиктант національної єдності-2023. Суспільне Мовлення запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.

Отже, для того, щоб написати Радіодиктант національної єдності-2023 27 жовтня об 11:00 за київським часом увімкніть зручний для вас майданчик трансляції:

Радіодиктант можна слухати на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура;
дивитися в ефірі телеканалу Суспільне Культура;
на ютуб-каналі ;
на фейсбук-сторінках Суспільного.

  

 

День знань 2023 року!

  

Якщо ти амбітний, креативний та хочеш реалізувати себе у сфері механіки чи будівництва, то Запорізький будівельний фаховий коледж саме для тебе!
Ми живемо у час, коли слід потурбуватися про свою країну та зробити все для її відновлення. Віримо, що ти небайдужий до майбутнього своєї держави та саме ти докладеш зусилля для її процвітання.
Саме тому запрошуємо випускників 9-х та 11-х класів  на День відкритих дверей. Ми впевнені, що саме наш коледж дасть тобі змогу реалізуватися якнайкраще у майбутньому, і допоможе тобі у цьому професійний та дружній колектив педагогів коледжу.
Саме будівельники та механіки відбудують нашу Україну! Разом до Перемоги!

 

 

 

      Міністерство освіти і науки України
        Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Дізнайтесь, як захистити себе

від шахрайства та примусової праці

У межах співпраці між Національною поліцією України та організацією Find Му Parent, зареєстрованою в США неприбутковою організацією 501(c)(3), 25 листопада 2022 року підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у поверненні зниклих українських дітей. Відтоді Find Му Parent та НПУ спільно працювали над створенням мобільного додатку Reunite Ukraine для українців. Додаток був запущений у квітні 2023 року для всіх дітей та сімей, які були розлучені з будь-якої причини (викрадення, збройний конфлікт, стихійне лихо, усиновлення, торгівля людьми).