ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ ПРОДОВЖУЄ ЗАПОРІЗЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

 

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Саме в цей день вже втретє студентська спільнота фахових коледжів Запорізької області, військовослужбовці, представники ГО «Наші мрії» та Запорізької філії обласного Центру зайнятості підтримає ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ – патріотичну акцію, що єднає запорізьку молодь і захисників України.
Довідка. Символом акції Ланцюжок незламності стали янголи-охоронці, створені з відстріляних на фронті гільз. Здобувачі освіти Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету власноруч розфарбували їх в національні кольори і запустили Ланцюжок незламності: низку зустрічей в очно-дистанційному форматі на яких студентство вільно спілкується з представниками Збройних сил України. Студентська Рада приймаючого фахового коледжу вручає розписані гільзи військовим як символ єдності поколінь і всебічної підтримки молоддю війська.
14 березня Ланцюжок незламності приймав у себе Запорізький будівельний фаховий коледж. І ніщо не завадило зустрічі: ні довга повітряна тривога та необхідність знаходитися в укритті, ні атака ботів на zoom-конференцію. Понад 280 учасників і організатори заходу змогли впоратися з усіма негараздами і зберегти атмосферу щирості і відкритості.
Ця акція – наш спільний прояв єдності, мужності та незламної волі нашої країни, – зазначив Олександр Камєнєв – директор Запорізького будівельного фахового коледжу.
Цього разу запрошені військовослужбовці багато говорили зі студентами про життя і смерть, страх, мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим. Ділилися особливостями своєї служби, особистими мріями і сподіваннями. А студентська молодь розповідала про те, як багато вона робить задля перемоги і як важливо кожному і кожній чути, що допомога доходе до військових, підтримує їх і допомагає триматися на найгарячіших напрямках фронту.
Світлана Попова – фахівчиня Запорізької філії обласного Центру зайнятості докладно розповіла про трансформації українського ринку праці та виокремила перелік професій, що зараз користуються попитом і допоможуть молоді відбудувати Україну.
Захід був просякнутий загальним почуттям для усіх – вірою в наших незламних захисників і захисниць і мріями про майбутнє, де Україна буде вільною і квітучою країною.
Наступними ланцюжок незламності приймає Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій Національного університету Запорізька політехніка.