Твори добро

У неділю, студенти Запорізького будівельного фахового коледжу взяли участь у благодійній акції Твори добро.  Цього разу група студентів відправилася в притулок для собак Дай Лапу Друже, щоб надати свою допомогу та підтримку.
Під керівництвом студентського самоврядування було організовано збір коштів та придбання всього необхідного. Студенти  принесли з собою корм для собак, ліки, старі ковдри та ганчір’я. Вони побачили, як важко працюють працівники притулку, які намагаються забезпечити кожній собаці комфортне і щасливе життя, не зважаючи на обмежені ресурси. Також вони розуміли важливість своєї власної участі у таких благодійних заходах і прагнули зробити більше для тих, хто потребує допомоги.
Це були неймовірні відчуття, сум і радість одночасно, - поділився один із учасників акції, Єгор. У зв’язку з війною Єгор переїхав до Запоріжжя, а його  улюбленець залишився майже на лінії фронту, і поки не має можливості взяти його додому.
Відвідання притулку Дай Лапу Друже стало дієвим способом для студентів виявити своє милосердя та внести свій вклад у зміну життя тих, хто цього потребує. Ця подія підтверджує, що навіть невеликі кроки можуть мати велике значення в житті інших, і що спільна дія може стати могутнім інструментом для створення кращого світу навколо нас.


P.S. Після прогулянки не всі хвостики хотіли повертатися до притулку (підгледено), тому, якщо у вас є можливість, візьміть собі собачку.