Методичне об`єднання викладачів математики, інформатики та комп’ютерної техніки фахових коледжів Запорізької області

Відвідування методичного об`єднання викладачів математики, інформатики та комп’ютерної техніки фахових коледжів Запорізької області викладачами математики, інформатики та комп’ютерної техніки ЗБФК

 В сучасному світі, де виклики та можливості освіти постійно зростають, методичні об`єднання стають ключовим елементом для обміну ідеями та впровадження новацій у викладання.

19 грудня 2023 року о 13.00 в режимі онлайн на платформі ZOOM відбулося методичне об`єднання викладачів математики, інформатики та комп’ютерної техніки фахових коледжів Запорізької області, на якому були присутні викладачі математики, інформатики та комп’ютерної техніки ЗБФК, а саме Чубач Н.І., Татарінцева В.В., Ремига О.О., Москвіна О.В.

На засіданні розглядалися важливі питання для вдосконалення якості дистанційного навчання. Ключові аспекти цього заходу:

1) затвердження плану роботи методичного об’єднання,

2) онлайн сервіси формального оцінювання,

3) опитування за допомогою інструмента mentimeter, як зворотній звязок в реальному часі,

4) графічний планшет та онлайн дошка - оптимальне поєднання для дистанційного навчання математики.

У світлі дистанційного навчання, обговорення про онлайн-сервіси формального оцінювання було особливо актуальним.

 

Викладач Ігор Попович ділилися своїм досвідом використання «Шкала успіху», «Хмара тегів», карток самооцінювання, Quizizz для проведення оцінювання в електронному форматі. Це дозволяє ефективно та оперативно здійснювати оцінювання, забезпечуючи якість та об`єктивність.

Ще однією цікавою темою стало використання інструмента Mentimeter для забезпечення зворотного зв`язку в реальному часі.

 

 

Учасники обговорення поділилися своїм досвідом використання цього інструмента для проведення опитувань та голосувань під час онлайн-занять.

 

Mentimeter став ефективним засобом для залучення здобувачів освіти та вимірювання рівня їх розуміння матеріалу.

Для викладачів математики особливо важливою стала дискусія щодо ефективного використання графічного планшета в поєднанні з онлайн дошкою.

 

Це поєднання дозволяє створювати ілюстрації, вирішувати завдання та навіть виконувати віртуальні розрахунки в реальному часі.

 

 

Відмінні можливості, які це надає, роблять його ідеальним інструментом для викладання математики в онлайн-форматі.

Загалом, методичне об`єднання виявилося плідним майданчиком для обміну ідеями та впровадження новацій у викладання математики та інформатики. Відчуття спільноти та прагнення до вдосконалення визначають наші кроки в напрямку покращення дистанційного навчання, створюючи зручні та продуктивні умови для здобувачів освіти  та викладачів.