Геодезична навчальна практика

Особливо у цей нелегкий для України час, учасники освітнього процесу в Запорізькому будівельному фаховому коледжі не перестають дбати про якісну практичну підготовку майбутніх геодезистів. Беззаперечним є той факт, що висококваліфікований фахівець зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» потребує практичного набуття навичок роботи із геодезичними приладами та обладнанням, опрацювання польових даних у спеціалізованому програмному забезпеченні AutoCAD тощо. Згідно з графіком освітнього процесу, з 15 березня 2024 року, у здобувачів освіти другого курсу розпочалась 6-тижнева геодезична навчальна практика у смешаному форматі. Здобувачі освіти пройшли інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, поінформовані стосовно дій у разі оголошення повітряної тривоги чи виникнення інших небезпечних обставин.   

Майбутнім фахівцям у сфері геодезії та землеустрою не просто цікаво, а й необхідно відчути особливості робочого процесу при виконанні геодезичних знімань у польових умовах. І цього не знайдеш на сторінках підручників. Тільки практично можна дізнатись всі деталі і тонкощі майбутньої професії та отримати неоціненний досвід і навички, що допоможуть стати висококваліфікованими фахівцями, а виконання робіт у колективі однодумців зробить це заняття ще цікавішим.

Щодо дистанційної частини практики, то здобувачі освіти і керівники зустрічаються он-лайн на корпоративній платформі Google Workspace, щоб провести камеральну обробку результатів польових вимірювань, отримати завдання на день, прозвітувати про виконану роботу та обговорити особливі моменти.

 


Взяття відліків з горизонтального круга теодоліта 2Т30П

 Взяття відліків з горизонтального круга теодоліта 2Т30П

 

 

Визначення кутової нев`язки у замненому теодолітному ході

 

Камеральна обробка першого тренувального теодолітного ходу у програмі АvtoCAD

 

Здобувачі освіти дуже задоволені результатами геодезичної практики!