Всесвітній день води

22 березня 2024 року на біологічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу, присвяченого Всесвітньому дню води. Захід відбувся у змішаному форматі, що дало змогу всім охочим приєднатись до нього. На заході були присутні науково-педагогічні представники всіх кафедр біологічного факультету. Активними учасниками круглого столу стали викладачі та здобувачі освіти Запорізького будівельного фахового коледжу разом із викладачкою дисципліни Біологія і екологія Христиною Кротенко.
Засідання круглого столу стало джерелом для збагачення знань про воду, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський у своєму вітальному виступі підкреслив, що вода – це основа життя, і жодна біохімічна чи хімічна реакція не протікає без води. Він додав, що від її якості залежить якість самого життя.
Під час засідання студенти ЗНУ виступили з доповідями та розповіли про важливість води в різних галузях життя.
Доцентом Костянтином Домбровським була представлена інформація про дослідження складу осадів з донних відкладень після руйнування Каховської греблі.
Здобувачі освіти нашого коледжу перейняли досвід виступу від студентів вищого закладу і в подальшому приймати участь у різних екологічних заходах.