Музей води Аквія

11 квітня 2024 року здобувачі освіти 1 курсу під керівництвом викладача біології і екології Христини Кротенко відвідали Музей води Аквія. Разом зі здобувачами ще приєдналися деякі батьки з групи Б1-23, ГЗ1-23, керівник групи Б2-23 Тетяна Скуратовська, заступник директора з виховної роботи Ілона Кутасевич.
В музеї працює справжня лабораторія де можна власноруч прийняти участь у цікавих експериментах. Підготовлений провідник провів всіх у світ водних знань та поділився секретами як за допомогою Води стати сильнішим, здоровішим та навчитися виконувати будь-які бажання та втілювати мрії.
Також побачили десятки цікавих та заворожуючих експонатів, дивлячись на які не зразу можна зрозуміти - як воно працює?.
Цікаво було дізнатися про те, яку небезпеку може нести в собі неочищена вода з колодязів, річок, джерел, свердловин або навіть з-під крана. Дізналися які існують способи очистки води та як захистити себе і своїх близьких від потенційної небезпеки.
Під час екскурсії отримали безліч цікавої та корисної інформації про воду та здоров’я, побачили на власні очі десятки цікавих та незабутніх експонатів, взяли особисто участь в дослідах та експериментах з водою, гарантовано отримали гарний настрій!
Музей Води - це сучасний, цікавий, розважальний Центр інформації про Воду, з якої ми всі складаємось.