Олімпіада з дисципліни Хімія

Олімпіада з дисципліни Хімія була проведена у квітні 2024 р.  Участь в олімпіаді взяли 17 здобувачів освіти І курсу всіх спеціальностей. У цілому етап проведення олімпіади пройшов організовано та успішно.
Олімпіада проводилась в певний навчальний день тижня у класрумі «Хімія» у зазначений час, після відведеного часу, на виконання олімпіади, завдання у вигляді тестів Google Form було закрито.
Більшість учасників олімпіади показали знання з предмету на середньому рівні, тому що вибір участі в тій чи іншій олімпіаді для здобувачів осівти був вільний (кожен виконував завдання олімпіади за власним бажанням).
У коледжі, вже який рік поспіль, предметні олімпіади проходять як загальний масовий захід із залученням всіх бажаючих здобувачів освіти. Більшість яких з великим задоволенням беруть активну участь не тільки в одній, а в декількох олімпіадах поспіль, «вболівають» за одногрупників, радіють перемогам.
Найкращі результати показали здобувачі освіти груп: А1-23, БД1-23, БМ1-23, Б2-23.
З 22 квітня по 17 травня на сайті На урок  проводилась XXI Всеукраїнська інтернет-олімпіада На урок (Весна 2024).
Інтернет-олімпіада На Урок цікавий інтерактив для здобувачів освіти та зручний інструмент контролю знань для викладача.
Всеукраїнська інтернет-олімпіада На урок дає можливість перевірити свої знання та повторити вивчене.
На здобувачів освіти чекали захопливі інтерактивні завдання, та гарантовані нагороди для кожного.
Майже усі здобувачі освіти, які брали участь у коледжівській олімпіаді, також взяли участь і в олімпіаді, що проводилась на сайті.
Переможець олімпіади з хімії коледжу (І місце) Майборода Артем на сайті На урок отримав диплом ІІ ступеня. Переможець олімпіади з хімії коледжу (ІІІ місце) Махов Артем на сайті На урок отримав диплом ІІІ ступеня. Всі інші здобувачі освіти, які взяли участь в інтернет-олімпіаді на сайті На урок також отримали сертифікати учасників олімпіади.

 

Дипломи переможців