Зустріч із стейкхолдерами

У Запорізькому будівельному фаховому коледжі відбулася важлива зустріч між студентами та представниками ПАО Запоріжсталь. Цей захід став чудовою нагодою для студентів ближче познайомитися з провідним підприємством регіону, дізнатися про можливості працевлаштування та розглянути перспективи свого професійного розвитку.
Представники ПАО Запоріжсталі розповіли студентам про історію та діяльність комбінату, основні напрямки виробництва та технологічні процеси. Особлива увага була приділена програмам працевлаштування випускників коледжу, також  студенти мають можливість проходити практику на комбінаті, що дозволяє їм отримати цінний досвід роботи та ознайомитися з виробничими процесами.
Комбінат Запоріжсталь надає можливість кар’єрного зростання для молодих спеціалістів. Вони можуть проходити додаткове навчання та брати участь у різних проектах, що сприяє їхньому професійному розвитку.
Всі працівники комбінату забезпечуються соціальними гарантіями, включаючи медичне страхування, оплату відпусток та інші соціальні виплати.
Студенти активно цікавилися питаннями щодо умов праці, можливостей професійного зростання та вимог до кандидатів на вакансії. Представники комбінату надали вичерпні відповіді та запросили усіх бажаючих відвідати екскурсію на виробництво, щоб на власні очі побачити умови роботи та масштаби підприємства.
Такі зустрічі є важливою складовою у формуванні професійного майбутнього студентів, адже вони дозволяють не лише отримати корисну інформацію, але й встановити прямий контакт з потенційними роботодавцями, що значно підвищує їх шанси на успішне працевлаштування після завершення навчання.